Proč pracovat pro EEIKA Brno?

stabilni-spolecnostStabilní společnost

Působíme na trhu od roku 1999 a dodali jsme přes 1.000 trafostanic našim obchodním partnerům. Provozujeme výrobní a projekční středisko. Pro naše elektromontážní práce využíváme vlastní těžkou techniku (plošina, jeřáb a valník).

power plant 1Zajímavá a pestrá práce

Hlavním pilířem naší činnosti jsou elektromontážní práce a projekce. Zaměřujeme se na sestavení, připojení a servis vlastních kioskových trafostanic PET®. Modernizujeme rozvodny, staráme se o revize, opravy a údržbu rozvaděčů...

icon karierni rustKariérní růst

Rádi vás nasměrujeme a finačně podpoříme pro dosažení dalších met v oboru elektro. Pomůžeme vám s rozšířením vaší odborné kvalifikace. 

icon pestra prace

Rodinný přístup

Naše zaměstnance nevnímáme jako korporátní čísla, ale jako součást rodinné firmy. Parťáky, kteří mají svůj osobní život a se kterými si vycházíme navzájem  vstříc.

 

icon atraktivni odvetviAtraktivní odvětví

Jsme dlouhodobým partnerem společností jako E.GD (dříve E.ON) nebo SIEMENS. Nejen pro ně ale i pro desítky dalších soukromých odběratelů realizujeme ročně stovky zakázek především v Jihomoravském kraji.

icon zamestnanecke benefityZaměstnanecké benefity

Motivační mzda a odměny, finanční podpora pro rozšíření kvalifikace, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní / životní připojištění, 25 dní dovolené, možnost delšího neplaceného volna...

Staňte se posilouinspirátoremexpertemtahounemstmelovačemnepostradatelnou součástítýmu EEIKA Brno

Volné pozice

Aktuálně hledáme do našeho týmu nové posily na tyto pozice...

Vedení společnosti, projekce

EEIKA Brno, s.r.o.

Kšírova 385/120

619 00 Brno

 

Montážní hala, servis

EEIKA Brno, s.r.o.

Jahodová 54

620 00 Brno

 

Tel.: +420 545 232 303

E-mail: eeika@eeika.cz

IČ: 255 738 29

DIČ: CZ 255 738 29

Copyright © 2019 EEIKA Brno, s.r.o.