falešné B

PET® STANDARD 450o Šlapanice - Nádraží

slapanice nadrazi
Na podzim 2018 EEIKA Brno, s r.o. přispěla ke zvýšení rychlosti a komfortu na železniční trati mezi Brno-Slatinou a Blažovicemi. Správa železniční dopravní cesty rekonstruuje úsek dvojkolejné trati s podporou Evropských strukturálních investičních fondů. Po rekonstrukci trať nabídne vyšší rychlost (až 115 km/h namísto dosavadních 80) a vyšší komfort pro cestující, bezpečnost i nižší hladinu hluku v okolí trati.

SŽDC vymění nevyhovující svršek i spodek, zabezpečovací zařízení i nástupiště u šlapanické výpravní budovy.

Nová zastávka na konci ulice Jungmannova ve Šlapanicích výrazně zvýší dostupnost železniční dopravy z centra Šlapanic.
Kiosková trafostanice PET® STANDARD 450o Šlapanice – Nádraží nahradila nevyhovující zastaralou příhradovou trafostanici, napájí železniční stanici Šlapanice a drážní zabezpečovací zařízení.
Trafostanice je osazena olejovým hermetizovaným transformátorem o výkonu 250 kVA, vn rozváděčem ORMAZABAL GA 2K 1TS-C v majetku E.ON a nn rozváděčem RT. Elektroměr pro měření odběru je umístěn ve zvenčí přístupné skříni měření. Trafostanice byla usazena jeřábem o nosnosti 100 tun.

  • ISO 9001:2001

    On the 5th of February 2018, EEIKA Brno, s.r.o. passed the recertification of quality management ISO 9001:2001. The valid certificate is available in the „Download“ section.

     
  • SAFE SUBSTATIONS

    PET® kiosk substations satisfy the ČSN EN 62271-202 standard. In 2009, the passed type tests in the high power laboratory Zkratovna Zkušebnictví, a.s. in Praha-Běchovice.

     
Powered by Joomla!