falešné B

Najdi si cestu k technice

projekt ISŠ Sokolnice

logoISSplatne

ISŠ Sokolnice je realizátorem projektu „Najdi si cestu k technice“ spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Partnerem projektu je Krajská hospodářská komora Jihomoravského kraje.

Projekt je zaměřený na zviditelnění a podporu vzdělávání technického směru především v oblasti elektrotechniky a pak také strojírenství. Do projektu jsou vedle žáků a pedagogů ISŠ Sokolnice zapojeni i žáci a učitelé škol základních.

OPVK_hor_zakladni_logolink_RGB_cz

Jedním z cílů projektu je zkvalitnění celé výuky. Proto byla v rámci jedné z klíčových aktivit projektu vybudována moderní elektrotechnická dílna pro teoretickou i praktickou výuku v silnoproudé elektrotechnice. Vznikla specializovaná modulová pracoviště (výukové panely) pro praktické zapojení a nácvik dovedností při elektromontážních pracích v oblastech: světelná technika, tepelná technika, stykačové kombinace, elektroměry, měření elektrických veličin, bytové a průmyslové instalace, elektrické točivé a netočivé stroje, fotovoltaika.

Na sestavování výukových panelů se podílejí metodici modulu zapojení v projektu i žáci naší školy. Pro studenty jsou taktéž zpracovávány různé úkoly, jejichž plnění co nejlépe využije potenciál celé elektrotechnické dílny.

Ing. Wanda Šedová

 

 

Vyuka_mmVyuka_II_mpanel_m

 

 

Identifikace projektu:

Název projektu: Najdi si cestu k technice

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.16/01.0006

Název příjemce podpory: Integrovaná střední škola, Sokolnice 496

 

Více informací o projektu a Integrované střední škole najdete na www.iss-sokolnice.cz

Fotogalerii nové dílny najdete zde.

 

 • Úspěšná recertifikace
  ISO 9001:2001

   

  V prosinci 2017 prošla EEIKA Brno, s.r.o. úspěčně recertifikací ISO 9001:2001. Společnost je držitelem certifikátu osvědčujícího, že zavedla a používá systém managementu kvality pro projekci, montáž, opravy a údržbu elektrických zařízení a související stavební a obchodní činnost. Certifikát je platný do prosince 2019.

   
 • Bezpečné trafostanice

  Kioskové trafostanice PET® vyhovují ČSN EN 62271-202. Úspěšně absolvovaly typové zkoušky ve Zkratovně Zkušebnictví, a.s. v Praze - Běchovicích.

   
Powered by Joomla!